Kontakta oss

Har du en fråga om våra produkter eller vårt företag?
Tveka inte att kontakta oss genom att fylla i formuläret nedan. Vi återkommer till dig så snart som möjligt.

    Genom att markera den här rutan bekräftar du att du har läst Villkor för personuppgifter.


    * Obligatoriska fält

    Personal

    Claes Ekbom

    Regionchef Väst

    Tel: 076 677 37 44
    claes.ekbom@timac.se

    Roger Johansson

    Distriktansvarig Södra Västra Götaland

    Tel: 072 402 64 57
    roger.johansson@timac.se

    Martin Ceder

    Distriktansvarig Västra Östergötland

    Tel: 072 050 22 50
    martin.ceder@timac.se

    Per-Olof Gustafsson

    Distriktansvarig Norra Östergötland, Västra Södermanland

    Tel: 076 677 42 24
    perolof.gustafsson@timac.se

    Ronny Anngren

    Distriktsansvarig Halland

    Tel: 076 677 37 41
    ronny.anngren@timac.se

    Marcus Sjöberg

    Distriktsansvarig Jönköping

    Tel: 076 677 42 94
    marcus.sjoberg@timac.se

    Stefan Atterwall

    VD

    Tel: 072 050 98 11
    stefan.atterwall@timac.se

    Alexander Roth

    Ekonomichef

    Tel: 076 347 76 87
    alexander.roth@timac.se

    Emelie Wahlgren

    Säljsupport och Logistikplanerare

    Tel: 070 349 13 69
    emelie.wahlgren@timac.se

    Henrik Roth

    Distriktsansvarig Skåne

    Tel: 076 677 37 40
    henrik.roth@timac.se

    Janne Heiskanen

    Distriktansvarig Östra Småland, Kronoberg

    Tel: 076 677 76 08
    jan.heiskanen@timac.se

    Jennie Melin

    Distriktansvarig Jönköping

    Tel: 072 050 45 10
    jennie.melin@timac.se

    Jens Rosberg

    Distriktansvarig Kalmar

    Tel: 072 090 22 87
    jens.rosberg@timac.se

    Ferdinand Eskilsson

    Distriktansvarig Östra Östergötland

    Tel: 076 677 37 42
    ferdinand.eskilsson@timac.se

    Anders Bergstrand

    Regionchef Öst

    Tel: 072-402 49 18
    anders.bergstrand@timac.se

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7
    • 8
    • 9
    • 10
    • 11
    • 12
    • 13
    • 14
    • 15