Kontakta oss

Har du en fråga om våra produkter eller vårt företag?
Tveka inte att kontakta oss genom att fylla i formuläret nedan. Vi återkommer till dig så snart som möjligt.

Genom att markera den här rutan bekräftar du att du har läst Villkor för personuppgifter.


* Obligatoriska fält

Personal

Louise Roos

Distriktsansvarig Ö Småland

Tel: 072 402 64 57
louise.roos@timac.se

Emma Roos

Distriktsansvarig V Östergötland

Tel: 072 402 4919
emma.roos@timac.se

Carina Hanell

Distriktsansvarig V Örebro, Ö Värmland

Tel: 072 050 22 50
carina.hanell@timac.se

Einar Norin

Distriktsansvarig Västmandland, Norra Sörmland

Tel: 076 669 62 09
einar.norin@timac.se

Stefan Atterwall

VD

Tel: 072 050 98 11
stefan.atterwall@timac.se

Mats Narfeldt

Ekonomichef

Tel: 070 240 52 83
mats.narfeldt@timac.se

Emelie Wahlgren

Säljsupport och Logistikplanerare

Tel: 070 349 13 69
emelie.wahlgren@timac.se

Henrik Roth

Distriktsansvarig SV Skåne

Tel: 076 677 37 40
henrik.roth@timac.se

Malin Hultman

Distriktsansvarig östra Västra Götaland

Tel: 072 080 36 06
malin.hultman@timac.se

Janne Heiskanen

Distriktansvarig Ö Småland, Kronoberg

Tel: 076 677 76 08
jan.heiskanen@timac.se

Jennie Melin

Distriktansvarig N Halland, S Älvsborg, Jönköping

Tel: 072 050 45 10
jennie.melin@timac.se

Martina Rensch

Distriktsansvarig S Halland och Gotland

Tel: 072 050 45 21
martina.rensch@timac.se

Gunnar Larsson

Distriktsansvarig Värmland

Tel: 072 090 22 88
gunnar.larsson@timac.se

Erika Nyström

Regionchef väst

Tel: 072 402 64 60
erika.nystrom@timac.se

Jens Rosberg

Distriktansvarig Kalmar

Tel: 072 090 22 87
jens.rosberg@timac.se

Ferdinand Eskilsson

Distriktansvarig Ö Östergötland

Tel: 076 677 37 42
ferdinand.eskilsson@timac.se

Anders Bergstrand

Regionchef öst

Tel: 072-402 49 18
anders.bergstrand@timac.se

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17