Kontakta oss

Har du en fråga om våra produkter eller vårt företag?
Tveka inte att kontakta oss genom att fylla i formuläret nedan. Vi återkommer till dig så snart som möjligt.

    Genom att markera den här rutan bekräftar du att du har läst Villkor för personuppgifter.

    * Obligatoriska fält

    Personal

    Anders Larsson

    Regionchef Väst

    Tel: 076 669 62 09
    anders.larsson@timac.se

    Per Jeppsson

    Regionsäljare Skåne

    Tel: 072 402 64 57
    per.jeppsson@timac.se

    Mikaela Söderberg

    Regionsäljare Västra Götaland

    Tel: 072 050 45 21
    mikaela.soderberg@timac.se

    Mikael Arthursson

    Regionsäljare Kalmar

    Tel: 072 090 22 87
    mikael.arthursson@timac.se

    Håkan Ekman

    Regionsäljare Skåne

    Tel: 072 080 36 06
    hakan.ekman@timac.se

    Anneth Hermansson

    Regionchef Syd

    Tel: 072 090 22 89
    anneth.hermansson@timac.se

    Lars Widstrand

    Regionsäljare Värmland

    Tel: 072 402 49 19
    lars.widstrand@timac.se

    Markus Linde

    Regionsäljare Kalmar

    Tel: 072 090 22 88
    markus.linde@timac.se

    Martin Ceder

    Regionsäljare Västra Östergötland

    Tel: 072 050 22 50
    martin.ceder@timac.se

    Per-Olof Gustafsson

    Regionsäljare Norra Östergötland, Västra Södermanland

    Tel: 076 677 42 24
    perolof.gustafsson@timac.se

    Ronny Anngren

    Regionsäljare Halland

    Tel: 076 677 37 41
    ronny.anngren@timac.se

    Marcus Sjöberg

    Regionsäljare Jönköping

    Tel: 076 677 42 94
    marcus.sjoberg@timac.se

    Stefan Atterwall

    VD

    Tel: 072 050 98 11
    stefan.atterwall@timac.se

    Alexander Roth

    Ekonomichef

    Tel: 076 347 76 87
    alexander.roth@timac.se

    Emelie Wahlgren

    Säljsupport och Logistikplanerare

    Tel: 070 349 13 69
    emelie.wahlgren@timac.se

    Ferdinand Eskilsson

    Regionsäljare Östra Östergötland

    Tel: 076 677 37 42
    ferdinand.eskilsson@timac.se

    Anders Bergstrand

    Regionchef Öst

    Tel: 072-402 49 18
    anders.bergstrand@timac.se

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7
    • 8
    • 9
    • 10
    • 11
    • 12
    • 13
    • 14
    • 15
    • 16
    • 17